babuska
2010. október
Naptár
Október 8.
18.00 EDIT2010 – VI. Nemzetközi Táncfilm Fesztivál Film Toldi mozi
18.00 [EDIT2010] Friss muNKA – A Nemzeti Kulturális Alap által támogatott táncfilmek bemutatója [EDIT2010] Toldi mozi – Nagyterem
18.00 [EDIT2010] [FORWARD MOTION] | INTROS [EDIT2010] Toldi mozi – Kisterem
19.30 Strasbourgi Ütőegyüttes [F] Zene Thália Színház – Nagyszínpad
19.30 [EDIT2010] Pina Bausch | Anne Linsel [D] > Álomtánc [2009] [EDIT2010] Toldi mozi – Nagyterem
19.30 [EDIT2010] [FORWARD MOTION] | INSIGHTS [EDIT2010] Toldi mozi – Kisterem
20.00 Louise Lecavalier [CAN] Tánc TRAFÓ – Kortárs Művészetek Háza
21.15 [EDIT2010] Beszélgetés > Találkozó a Nemzeti Kulturális Alap által támogatott magyar táncfilmek alkotóival [EDIT2010] Toldi mozi – Kisterem
Október 9.
11.00 Szepes–Németh > Pöttyös Panni az iskolában [bemutató] Színház Thália Színház – Arizóna Stúdió
11.00 Whalley Range All Stars [UK] KOCA Színház Gödör Klub
15.00 Whalley Range All Stars [UK] KOCA Színház Gödör Klub
17.00 Szepes–Németh > Pöttyös Panni az iskolában Színház Thália Színház – Arizóna Stúdió
18.00 [EDIT2010] Nemzetközi válogatás I. [EDIT2010] Toldi mozi – Nagyterem
18.00 [EDIT2010] Made in Holland [EDIT2010] Toldi mozi – Kisterem
19.00 Márta István > Csodálatos mobilvilág [ősbemutató] Operatórium hangokra és térerőre Opera Új Színház
19.30 [EDIT2010 A Cinedans válogatása [EDIT2010] Toldi mozi – Nagyterem
20.00 Louise Lecavalier [CAN] Tánc TRAFÓ – Kortárs Művészetek Háza
20.30 [EDIT2010] sasha waltz & guests | Karsten Liske [D] histórias [EDIT2010] Toldi mozi – Kisterem
21.00 [EDIT2010] Nemzetközi válogatás II. [EDIT2010] Toldi mozi – Nagyterem
Október 10.
11.00 Szepes–Németh > Pöttyös Panni az iskolában Színház Thália Színház – Arizóna Stúdió
11.00 Whalley Range All Stars [UK] KOCA Színház Gödör Klub
15.00 Whalley Range All Stars [UK] KOCA Színház Gödör Klub
17.00 Szepes–Németh > Pöttyös Panni az iskolában Színház Thália Színház – Arizóna Stúdió
18.00 [EDIT2010] Made in Japan [EDIT2010] Toldi mozi – Nagyterem
18.00 [EDIT2010] Új technológiák Ausztráliából [EDIT2010] Toldi mozi – Kisterem
19.00 sasha waltz & guests [D] d’avant Tánc Madách Színház
19.30 [EDIT2010] Anne Teresa De Keersmaeker válogatása [EDIT2010] Toldi mozi – Nagyterem
21.00 [EDIT2010] Beszélgetés > Találkozó a fesztiválra válogató kurátorokkal [EDIT2010] Toldi mozi – Kisterem
Október 11.
19.30 Compagnie Pál Frenák [F | H] | Wings Tánc Thália Színház – Új Stúdió
Október 12.
19.00 Márta István > Csodálatos mobilvilág Operatórium hangokra és térerőre Opera Új Színház
20.00 Kris Verdonck [B] | I-II-III-IIII Tánc Thália Színház – Nagyszínpad
Október 13.
18.00 Foreign Bodies Kiállítás 2B Galéria
19.00 Food & Film Fesztivál Film Kino
19.00 [Food & Film Fesztivál] Együtt / külön [Tuan Juan] [Food & Film Fesztivál] Kino
20.00 Kris Verdonck [B] | I-II-III-IIII Tánc Thália Színház – Nagyszínpad
20.00 Nagy Csilla | ARTUS – Goda Gábor társulata [H] GYÁR [bemutató] Tánc Artus Kortárs Művészeti Stúdió
22.00 SZAKKÖR [H] Fő az illúzió! [bemutató] Színház West-Balkán
Október 14.
19.00 [Food & Film Fesztivál] Soul Kitchen [Food & Film Fesztivál] Kino
20.00 Rimini Protokoll [D] | Müezzin Rádió Színház TRAFÓ – Kortárs Művészetek Háza
20.00 Nagy Csilla | ARTUS – Goda Gábor társulata [H] GYÁR Tánc Artus Kortárs Művészeti Stúdió
22.00 SZAKKÖR [H] Fő az illúzió! Színház West-Balkán
Október 15.
17.00 Új Zenei Stúdió 1970–2010 > BÉRLET Zene Millenáris Teátrum
17.00 Új Zenei Stúdió 1970–1980 Zene Millenáris Teátrum
18.45 Új Zenei Stúdió 1980–1990 Zene Millenáris Teátrum
19.00 Schauspielhaus Graz [A] & Szputnyik Hajózási Társaság [H] Színház Nemzeti Színház – Nagyszínpad
19.00 [Food & Film Fesztivál] Bon Appétit [Food & Film Fesztivál] Kino
19.30 Fehér Ferenc [H] STiX 66 [bemutató] Tánc Thália Színház – Új Stúdió
20.00 Rimini Protokoll [D] | Müezzin Rádió Színház TRAFÓ – Kortárs Művészetek Háza
20.45 Új Zenei Stúdió 1990–2000 Zene Millenáris Teátrum
22.30 Új Zenei Stúdió 2000–2010 Zene Millenáris Teátrum
Október 16.
19.00 Schauspielhaus Graz [A] & Szputnyik Hajózási Társaság [H] Színház Nemzeti Színház – Nagyszínpad
19.00 [Food & Film Fesztivál] Én vagyok a szerelem [Io sono l’amore] [Food & Film Fesztivál] Kino
19.30 Fehér Ferenc [H] STiX 66 Tánc Thália Színház – Új Stúdió
19.30 Maladype Színház [H] Csehov > Platonov [bemutató] Színház Thália Színház – Arizóna Stúdió
20.00 Big Mouth Tánc MU Színház
20.00 Nagy Csilla | ARTUS – Goda Gábor társulata [H] GYÁR Tánc Artus Kortárs Művészeti Stúdió
20.10 mind.in.a.box [A] | Leæther Strip [DK] | Front Line Assembly [CAN] Electronika Diesel Club
22.00 SZAKKÖR [H] Fő az illúzió! Színház West-Balkán
Október 17.
19.00 [Food & Film Fesztivál] Nagy problémák, kis lépések [Food & Film Fesztivál] Kino
19.30 Maladype Színház [H] Csehov > Platonov [bemutató] Színház Thália Színház – Arizóna Stúdió
20.00 Big Mouth Tánc MU Színház
20.00 Nagy Csilla | ARTUS – Goda Gábor társulata [H] GYÁR Tánc Artus Kortárs Művészeti Stúdió